Olen pikaajalise kogemusega perekonnaõiguse spetsialist ja Eesti Advokatuuri perekonnaõiguse komisjoni juht. Aastal 2020 pälvisin Eesti Advokatuuri aunimetuse "Advokatuuri Teemant".  

Perekonnaõigus on mulle südamelähedane valdkond juba viimased 10 aastat. Selle aja jooksul olen aidanud nii elukaaslasi kui  ka abikaasasid nende varalistes suhetes, sh kaasomandi küsimustes, abieluvaralepingute sõlmimisel, varade planeerimisel ja ühisvara jagamisel. Olen olnud emotsionaalselt toeks nendele, kelle abielu või kooselu on lõppenud ning aidanud vanematel saavutada kokkuleppeid laste elukorraldust puudutavates küsimustes, sh suhtluskord ja elatis, seda nii kohtus kui kohtuväliselt. Olen esindanud kliente muu hulgas kaasomandi ja ühisvara jagamise kohtuvaidlustes, laste hooldus- ja suhtlusõiguse asjades ning eestkoste-, ülalpidamise- ja pärimisasjades. Oman pikaajalist koolituskogemust.

Advokaadibüroo olen asutanud eesmärgiga pakkuda klientidele tuge ja lahendusi ühes kahtlemata kõige isiklikumas ja olulisemas õigusvaldkonnas.   

KATRIN ORAV
vandeadvokaat
e-post: katrin@katrinorav.ee
  • Eesti Advokatuuri liige 2006 -
  • Eesti Advokatuuri perekonnaõiguse komisjoni esimees 2013-2016, 2020-
  • Eesti Advokatuuri juhatuse liige 2013-2022