"Vandeadvokaat Katrin Orav pälvis Eesti Advokatuuri aunimetuse „Advokatuuri teemant“ aastatepikkuse töö eest lapse õiguste ja perekonnaõiguse teemade tutvustamisel ühiskonnas, samuti lapsevanemate toetamise eest. Katrin juhib advokatuuri perekonnaõiguse komisjoni, mille tegevuse eesmärgiks on advokatuuri organite ning liikmete abistamine ja nõustamine küsimustes, mis seonduvad õigusloomes ja -praktikas perekonnaõigusega. Läbi töö komisjonis aitab ta kaasa advokatuuri kui kutseorganisatsiooni rolli täitmisele, milleks on mh edasi arendada advokaaditegevust ja õigusteenuste osutamist kõrgemale kvaliteeditasemele."

Leen Eenpalu
Eesti Advokatuuri kantsler

"Katriniga on au ja rõõm olnud kolleegid olla ning ühiselt õiguspõldu künda palju-palju aastaid. Lisaks sellele, et tegemist on kaheldamatult parima perekonnaõiguse spetsialistiga Eestis, on ta ka ilmselt üks kõige hoolivam, südamlikum, positiivsem ja lojaalsem kolleeg, keda mul on au tunda. Ärgu ent keegi lasku end eelloetletust eksitada – kliendi huvide kaitsel doseerib Katrin täpselt vajaduse jagu neid sinatseid skaala teise otsa omadusi, mis keeruliste olukordade lahendamisel vajalikud. Usun, et olen siin enamuse LEXTALi kolleegide suuvoodriks, kui ütlen et on ühteaegu nii ütlemata kurb kui ka äraütlemata äge, et LEXTAL Katrinile kitsaks jäi ning ta uued sihid silme ette sättis!"

Urmas Ustav
Advokaadibüroo LEXTAL partner

“Mina jäin Katrini tööga väga rahule. Ta tegi mulle minu jaoks täiesti segase olukorra inimkeeli selgeks ning aitas ka saavutada soovitud tulemuse. Lisaks on tegemist väga armsa ja sooja inimesega. Vajadusel pöördun tulevikus kindlasti ise tema poole ja soovitan teda ka teistele. Aitäh!

Sandra Käsper
Klient

“Katrin on suurepäraselt lahendanud erinevaid küsimusi ning probleeme ja esindanud meid kohtus, kus saavutas soovitud tulemused. Täname ja jätkame koostööd!”

Anna Starova
Klient

"Tänan Katrinit tema terava ja täpse sõnakasutuse ning sooja, huumoririkka ja samas vajadusel jõulise tegutsemise eest! Katrinis on oskuslikult tasakaalus soojus ja professionaalsus"

Janno Mei
Klient

"Katrin on vaieldamatult parim perekonnaõiguse advokaat! Mulle keerulisena tundunud olukorra lahendas Katrin rahuliku enesekindlusega.
Ta on advokaadina detailne, tähelepanelik ja konkreetne. Tänu selle jõudsime soovitud tulemuseni, millega olen väga rahul.
Peale selle on Katrin väga sõbralik, mõistev ja heasoovlik.

Suured tänud!"

Siiri Rosin
Klient

"Soovitan Katrinit väga! Vaid mõne minutiga mõistis ta täielikult minu väga keerulist olukorda ning käsitles seda suurepäraselt. Ta oli avatud ja aus minu olukorra realistlike ootuste osas ning tulemuseks oli parim võimalik lahendus!
Suur tänu Sulle!"

Larissa Sadul
Klient